News

Carsales.com.au Partner With ADCC

Australia's largest online automotive classifieds business partners with ADCC until the end of season 2018/19. Carsales.com.au is the largest online automotive Read more

Arjan Motors Partner with ADCC

Auburn District Cricket Club is pleased to partner with local business Arjan Motors until the end of season 2018/19. Arjan Motors have been in Lidcombe Read more

Dooleys Major Supporter of ADCC

Dooleys has continued it long standing relationship with Auburn District Cricket Club. All players are strongly encouraged to become a member at one of Read more

Select Grade:
select
GRADE RND DATE HOME TEAM   AWAY TEAM
Shires:First Grade 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Lindfield
   def by  
Auburn
SydMas:Sydney Masters Over 40's 2 15 Oct 17
Collaroy Plateau Cricket Club
   def by  
Auburn
SMCA:Tim Creer Cup A Division 3 7 Oct 17
Balmain South Sydney Tigers
   def by  
Auburn Green
Shires:Second Grade 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Auburn
   def  
Lindfield
SMCA:Tim Creer Cup A Division 4 14 Oct 17
Auburn Eagles
   def  
Georges River
SMCA:Tim Creer Cup A Division 4 15 Oct 17
Auburn Green
   def  
Lindfield Blue
SMCA:Tim Creer Cup A Division 5 21 Oct 17
Auburn Green
   def  
Burwood Briars Maroon
SMCA:Tim Creer Cup B Division 3 8 Oct 17
Auburn Gold
   def by  
Balmain South Sydney Eagles
Shires:Third Grade 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Lindfield
   drew  
Auburn
SMCA:Tim Creer Cup B Division 4 15 Oct 17
Auburn Gold
   def by  
Pennant Hills Pumas
SMCA:Tim Creer Cup B Division 5 22 Oct 17
Auburn Gold
   def by  
Burwood Briars Rivals
Shires:Fourth Grade 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Auburn
   def by  
Lindfield
PDCA:Under 16 Division 1 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Greystanes
   def by  
Auburn
PDCA:Under 14 Division 2 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Auburn
   drew  
Hills Barbarians
PDCA:Under 13 Division 1 3 14 Oct 17
21 Oct 17
Auburn
   def  
Seven Hills-Toongabbie RSL
RankNameRunsGradeRound
1 Joban D Sandhu105Second Grade2
2 Gaurav Khadse104Third Grade2
3 Arsh Mansuri96Under 13 Division 13
4 Ali S Khan90Second Grade2
5 Umar Khan88Under 16 Division 13
6 Kasun Bulathsinghala85Second Grade2
7 Nasir Jalil78First Grade3
8 Mohammed Akmal Mohammed Thajudeen71Tim Creer Cup A Division2
9 Kasun Bulathsinghala68Third Grade1
10 Harrison Quinn67Under 16 Division 11

Twitter

Facebook

Events

YouTube