Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 16 Division 1 11 9 Mar 19 Auburn
6/108 H Haider 37*  B Fletcher 2/11 J Thompson 2/16
def by Seven Hills-Toongabbie RSL
9/137(cc) D Schell 31 B Thompson 30  FW Butterfield 3/12 H Haider 2/15 U Mehmood 2/24 A Ajjaward 2/35
Horlyck Reserve 
First Grade SF 23 Mar 19
24 Mar 19
Auburn
201 JA Gordon 67 N Jalil 46  G Archer 4/25 NH Healey 3/23
def by Warringah
7/203 T Rajah 62* K Sawas 54 D Brady 32  MY Ali 4/51
George Parry Oval 
Second Grade GF 30 Mar 19
31 Mar 19
Auburn
236 H Mangal 89  M Roper 4/31 S Davis 2/33 JT Balnave 2/41
def by Burwood Briars
9/240 K Barton 70 B Bastow 63*  H Mangal 3/46 N Azzimi 3/63
Drummoyne Oval 
Third Grade 13 9 Mar 19 Burwood Briars
9/246(cc) A Hickey 66 M Towells 35 B Sculley 27  W Khan 3/37 D SINGH 2/56
def Auburn
94 D SINGH 30 S Zammit 27*  D Price 6/26 M Towells 3/37
Ron Routley Oval 
Fourth Grade QF 16 Mar 19
17 Mar 19
Warringah
drew Auburn
Frank Gray Oval 
Frank Gray Shield 7 3 Feb 19 Balmain South Sydney
10/98 D Wilson 30 P Kirton 25  R Wherritt 2/19 A Hadley 2/22
def by Auburn
4/99 B Abbasi 53*  E Miles 4/31
Alan Davidson Oval 
Tim Creer Cup A Division 22 9 Mar 19 Auburn Green
2/66 M Mohammed Thajudeen 30*  
def Auburn Eagles
65  M Mohamed 3/13 S Juliyangedon 3/13 U Mohamed Buhary 2/15 S Mohamed Naeem 2/22
Mona Park (Oval No. 3) 
Sydney Masters Over 40's 11 10 Mar 19 Auburn
6/220(cc) J Bowler 43* L Kahler 41* S Liyanage 32 C Wilkinson 32  C Wyatt 4/25
def Warringah
132 L Oconnor 36 D Brady 28  R Barbon 4/23 J Bowler 2/10
Mona Park (George Parry Oval) 
Under 11 White 19 9 Mar 19 Greystanes
3/101  
def Auburn
7/93  as fahy 2/9
Greystanes Sportsground 
Tim Creer Cup B Division QF 16 Mar 19 Mt Pritchard-Southern Districts Green
drew Auburn Colts
Greenway Park 2 
Under 14 Division 1 SF 16 Mar 19
17 Mar 19
Baulkham Hills
drew Auburn
Ted Horwood Reserve (Oval 2) 
Under 12 Division 3 GF 23 Mar 19
24 Mar 19
Auburn
67  A Mustafa 4/13 L Connellan 3/6 N McKewen 2/12
def Baulkham Hills Gold
16  I Khan 4/0
Colquhoun Park